Mieszkanie na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Ks. Jerzego Popiełuszki

1 pokoj
25.89 m²
23 136,35 zł/m2
3 piętro
HSH-MS-13687

599 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty HSH-MS-13687
Powierzchnia 25,89 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 25,89 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Liczba pięter w budynku 4
Magda Ziołowska

Magda Ziołowska

doradca klienta

Napisz wiadomość 14 Ofert

Opis nieruchomości

  • Żoliborz, ul. Popiełuszki 26 mkw
  • 3 piętro w 4 piętrowej kamienicy

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

doradca klienta

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
20 7
Niepoprawny wynik